Çiğ köfte, hazırlanışı ve sunuluşuyla yemekten öte, bir şölendir. Orijinali çiğ etle yapılır ve yerinde tüketilir. Çiğ etin merkezde üretilip dükkânlarda satılması gıda sağlığı açısından mümkün değildir. Etsiz çiğ köfte bu ihtiyaçtan doğmuştur.

Müşteriyi karşılama, beklentilerini anlama, ürünleri tattırma, isteklerini karşılama, uğurlama ve paket servis gibi unsurlar farkımızı oluşturur.

YOLCULUK İLK ADIMLA BAŞLAR İşi ve Kral Çiğköfte’yi inceledikten sonra geriye tek şey kalıyor, hemen bugün başvurmak. Uygun bölgeyi Kral Çiğköfte ile birlikte seçin, kısa sürede işinizin başına geçin. Siz de sağlam ürününüzü sadık müşterilerinize satın, karlı ve kolay bir iş sahibi olun.

BAYİLİK başvurusunda bulunan girişimci bayilerimizi desteğimiz illeri öncelikle merkezinde açmak istediği Şubeye KRAL ÇİĞKÖFTE Tabelası dış mekân cam yapıştırmaları, açılış günü dağıtılan 100 KİLO çiğköfte ve 2000 ADET El broşürü firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bayilerimiz ve KRAL ÇİĞKÖFTE Bayiliği Düşünen girişimci iş ortaklarımızın kaliteli hizmeti ve daha verimli önü açık iş birliğimizin geleceği için önerilerine en samimi şekilde değer verilecektir.

Kral Çiğköfte Bayilik Paketleri